KONST / Ramar / Ram 13407297
*
nr 1340 7297
Ram
innemått: ca 55x73 cm
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 augusti 2020
kl 20:16:23
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 9.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:29
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:54
*
Ram
nr 1340 7297
Ram
innemått: ca 55x73 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 10 augusti 2020 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 9.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:29 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:54